Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Laumetris vs Vitameda (1:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Laumetris015192521
 
Vitameda025252225


Laumetris

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
13Albertas Maskaliūnas12000009003
7Danas Butkus192110090013
14Haris Veliulis1204002005
20Karolis Varnas4001000005
8Kristijonas Petlinskas0000000000
27Matas Petlinskas510200900-1
9Simas Cedrickas0000000000
4Taurius Putna1139200700-3
5Tomas Matulis000000100-1
 806401000370021

Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
13Artūras Mickevičius0000000000
15Darius Baltrušaitis7000001006
8Eduardas Norkus10002005007
1Laurynas Latvys7211004006
9Raimundas Pocius14011006009
6Stanislovas Janušauskas4000000004
33Vilius Aleksandravičius25360004003
 97738400200035
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 92

Komentarai