Rungtynės: Kauno kolegija vs MG Volley (3:0)

Kauno kolegija0252625

MG Volley0212419

Vyrų lygos mažosios taurės laimėtojai ‒ Kauno kolegija

Ketvirtadienio vakarą Kauno kolegijoje įvyko Kauno tinklinio mėgėjų vyrų lygos mažosios taurės finalo rungtynės tarp vietos Kauno kolegijos ir MG Volley. Po 3 setų 3:0 (25:21 26:24 25:19) pergale ir nugalėtojų taure džiaugėsi namų aikštelėje rungtyniavę - Kauno kolegijos vaikinai.Rungtynių MVP statulėle apdovanotas Kauno kolegijos "veteranas" Rokas Sirtautas puolėjas pelnė 9 taškus ir surinko 5 naudingumo balus.Pirmasis setas prasidėjo visiškai lygiu žaidimu (9:9). Tiesa antroje seto pusėje namuose rungtyniavę Kauno kolegija pamažu susikrovė apčiuopiamą pranašumą (20:15). MG Volley po minutės pertraukėlės čia pat skirtumą apmažino (20:18). Komandos dar kart apsikeitė po tašką bet solidžiau seto pabaigą sužaidę Kauno kolegija išsiveržė į priekį.Antrajame sete geriau startavo MG Volley (7:12). Žaidžiančiajam treneriui Mantui Grinevičiui žengus į aišktelę atrodė kad visa komanda įgavo daugiau pasitikėjimo (14:18). Apsipratę prie oponentų po minutės pertraukėlių Kauno kolegija pamažu artėjo (20:22) <...>