Rungtynės: Kauno kolegija vs MG Volley (3:0)

Vyrų lygos mažosios taurės laimėtojai ‒ Kauno kolegija

Ketvirtadienio vakarą, Kauno kolegijoje įvyko Kauno tinklinio mėgėjų vyrų lygos mažosios taurės finalo rungtynės tarp vietos Kauno kolegijos ir MG Volley. Po 3 setų 3:0 (25:21, 26:24, 25:19) pergale ir nugalėtojų taure džiaugėsi namų aikštelėje rungtyniavę - Kauno kolegijos vaikinai.

Rungtynių MVP statulėle apdovanotas Kauno kolegijos "veteranas" Rokas Sirtautas puolėjas pelnė 9 taškus ir surinko 5 naudingumo balus.

Pirmasis setas prasidėjo visiškai lygiu žaidimu (9:9). Tiesa antroje seto pusėje namuose rungtyniavę Kauno kolegija pamažu susikrovė apčiuopiamą pranašumą (20:15). MG Volley po minutės pertraukėlės čia pat skirtumą apmažino (20:18). Komandos dar kart apsikeitė po tašką, bet solidžiau seto pabaigą sužaidę Kauno kolegija išsiveržė į priekį.

Antrajame sete geriau startavo MG Volley (7:12). Žaidžiančiajam treneriui Mantui Grinevičiui žengus į aišktelę atrodė, kad visa komanda įgavo daugiau pasitikėjimo (14:18). Apsipratę prie oponentų po minutės pertraukėlių Kauno kolegija pamažu artėjo (20:22), kol galiausia seto kulminacijoje turėjo vieno taško deficitą (23:24). Minutės pertraukėlių nebeturėjusi Jolanta Simanavičienė išleisdama nuo suolo Arną Donauską bandė išmušti iš vėžių MG Volley paduodantį žaidėją. Nors padavimas ir buvo sėkmingas, tačiau Donauskas pelnė du taškus paeiliui ir perėmę sete iniciatyvą Kauno kolegija sugebėjo jį ir laimėti. Šio seto metu išsiskyrė Emilis Užkuraitis pelnęs 6 taškus ir tryškęs emocijomis taip užvedinėdamas visą komandą.

Trečiasis setas galima sakyti praktiškai buvo formalumas. Labai apmaudžiai "paleidę" antrąjį setą MG Volley nebeatsitiesė. Komanda daug klydo ir turėjo pripažinti namuose žaidusių Kauno kolegijos pranašumą.

Kauno kolegijos gretose be MVP tapusio R. Sirtauto išsiskyrė Emilis Užkuraitis su 9 taškais ir Arnas Donauskas pelnęs 7.

Pralaimėjusiems 12 taškų surinko Mantas Grinevičius, 10 pelnė Edgaras Kananavičius.