TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato B divizione triumfavo Gargždų „Amber 2“ klubas.

Balandžio 1d. Alytuje TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato B divizione triumfavo Gargždų „Amber 2“ klubas. Šiose pirmenybėse nei vieno pralaimėjimo nepatyrę „Amber 2“ tinklininkai finale 3-0 (25:22, 25:16, 32:30) įveikė Raseinių „Lūšies Volley“ klubą.

Gargždų komandai 18 taškų pelnė Martynas Miliukas, 10 – Justinas Butautas. Raseinių ekipoje 16 taškų surinko žaidžiantysis treneris Aurimas Dyglys.

„Trečiajame sete per anksti patikėjome, kad laimėsime taurę ir varžovai tuo naudojosi. Visą setą atsilikome 4-5 taškais. Po minutinių pertraukėlių pavyko sužaisti geriau, buvo šiek tiek sėkmės ir pavyko laimėti su trimis setais. Šį sezoną pabaigėme be pralaimėjimų, smagu, kad pavyko tokį rezultatą parodyti“, – pabrėžė „Amber 2“ treneris Rokas Aukštkalnis.

Bronzos medalius B divizione iškovojo finalų šeimininkė Alytaus „Ultra“ komanda. Ji mače dėl trečiosios vietos 3-0 (25:19, 25:17, 25:21) nugalėjo „Panevėžio agrochemijos-SC“ ekipą.

Nugalėtojams 12 taškų pelnė Nedas Danulevičius, po 11 – Martynas Lynikas bei Tomas Vasiliauskas. Panevėžiečių gretose išsiskyrė Matas Navarskas (16 tšk.) bei Oskaras Rotomskis (8 tšk.).