Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs Kauno kolegija (3:0)

 viso1 setas2 setas3 setas
LSMU75252525
 
Kauno kolegija56142319


LSMU

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Edvardas Žiūrys4051003002
Ignas Matulaitis193050090018
Mantas Jankaitis11004006009
Marius Brazauskas61353005005
Nojus Šlaustas131110020013
 755411400250047

Kauno kolegija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Deivydas Grabauskas10011002009
Dovydas Kvietkus0000000000
Dovydas Žičkus500300900-1
Džiugas Dabrikas0000000000
Gustas Nosamas0000000000
Rokas Sirtautas150270070015
Rytis Šakalys00227002005
Ugnius Zdanevičius000000200-2
Žygintas Narkus0000000000
 560251800220026
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 1354

Komentarai