Rungtynės: Kauno technikos kolegija vs Blokada (1:3)

,,Kauno technikos kolegijos'' vaikinai namuose nusileido ,,Blokados'' ekipai

Lapkričio 30d. 20:00val. Kauno technikos kolegijos sporto salėje susirungė ,,Blokados'' (svečių) ir ,,Kauno technikos kolegija'' (šeimininkai) komandos. Rezultatu (3:1) rungtynes laimėjo ,,Blokados'' ekipa.

Pirmas setas prasidėjo svečių komandos taškais (4:2), tačiau kolegijos vaikinai nesistengė lengvai pasiduoti ir pelnė du taškus iš eilės. ,,Blokados'' ekipos kapitonas G.Misailovas pakėlė keturis rezultatyvius perdavimus, kuriuos komandos nariai pavertė taškais (12:7). Visą pirmą setą komandos keitėsi taškais, nei vieną ,nei kitą nenorėjo nusileisti. Paskutinius kėlinio taškus pelnė  A.Stelmokas (25:19). ,,Blokada'' šventė pirmo kėlinio pergalę.

Antrajame kėlinyje viskas apsivertė auštyn kojomis. ,,Kauno technikos kolegijos'' vaikinukai po nesėkimingo pirmo kėlinio su didžiuliu užsidegimu žengė į aikštelę (4:4). ,,Blokada'' stengėsi išlaikyti lygu rezultatą ir palaušti priešininku komandą (6:6). Šeimininkų komandos kapitonas L.Zalkauskas, nenusileido priešininkų spaudimui ir kėlė rezultatyvius perdavimus komandos nariams (9:11).  Porą ace'ų pelnęs šeimininkų  komandos kapitonas, komandą vedė į priekį (10:14). ,,Blokados'' ekipa paėmus minutės pertraukėlę susikaupė ir po jos išlygino rezultatą (20:20). ,,Kauno techniokos kolegijos'' vaikinų noras laimėti ir priešininkų padarytos klaidos išlygino laimėtų setų santykį (1:1).

Trečiame sete svečių komanda ,,Blokada'' atsigriebė už pralaimėtą antrą kėlinį (12:6), nors kolegijos vaikinai ir stengėsi atsilaikyti, tačiau svečiai žaidė jiems patinkantį tinklinį (19:9). Visą setą pirmavusi ,,Blokados'' ekipa užbaigė rezulatu (25:12).

Ketvirtas setas parodė šių rungtynių nugalėtojus. Kolegijos vaikinai nuo pimųjų kėlinio taškų buvo tarsi nesavi. Daug padarytų klaidų ir šeimininkų nesusikaupimas dar labiau skatino svečių komandos norą laimėti (8:2). Šiame kėlinyje  ,,Blokados'' komandoje išryškejo žaidėjų trijo, G.Misailovas pakaitęs D.Stankevičius rezultatyviai kėlė kamuolius A.Stelmokui ir E.Krikužui, kurie  taškas po taško, galingais smūgiais laimėjo setą. (25:6).

Po rungtynių kalbintas ,,Blokados'' kapitonas G.Misailovas sakė ,,Ačiū priešininkams už kovą! Galėjome sužaisti ir geriau. Keletą kartų įkritome į didelias ,,duobes'', nesusitvarkėme gynyboje, trūko susikaupimo. Tikimės, kad mūsų žaidimas tik gėrės''. Pralaimėjusios komandos kapitonas L.Zalkauskas teigė ,, Prastai sekėsi žaisti, tikriausiai nesusikoncetravome, kol nebuvome pavargę viskas sekėsi gerai''.