Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kėdainių „Laumetris“ vs Kauno kolegija (1:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kėdainių „Laumetris“9121232522
 
Kauno kolegija9725252225


Kėdainių „Laumetris“

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Albertas Maskaliūnas
Antanas Stukša
Dainius Barkauskas
Jonas Katkevičius00000000
Jonas Putna0000100-1
Justas Gabrusenas72105004
Lukas Grigaitis
Mantas Bartkus
Mantas Kažukauskas1101960014
Marius Švilpauskas11340500-3
Martynas Kielius1000600-5
Mindaugas Lukša
Taurius Putna90056008
Tomas Matulis00010001
Ugnius Putna19006100015
 9133621390033

Kauno kolegija

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Aivaras Balkauskas
Arnas Donauskas00000000
Domantas Dapkus0000200-2
Dovydas Šimašius2002600-2
Dovydas Žičkus60016001
Mantas Samuilis1622280012
Mantas Vyštartas534566008
Mindaugas Goris
Rokas Gailius
Rokas Sirtautas50088005
Saulius Džiaugys
Saulius Smetonis
Vaidas Balčiūnas
Vilius Grikšas29103100023
 9764722460045
Puslapis peržiūrėtas: 394

Komentarai