Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno kolegija vs Marito (0:3)

 viso1 setas2 setas3 setas
Kauno kolegija55201916
 
Marito75252525


Kauno kolegija

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Aivaras Balkauskas00000000
Arnas Donauskas00000000
Domantas Dapkus00000000
Dovydas Šimašius40034003
Dovydas Žičkus31014001
Mantas Samuilis90026005
Mantas Vyštartas321805000
Mindaugas Goris101009002
Rokas Gailius
Rokas Sirtautas51023005
Saulius Džiaugys0010100-1
Saulius Smetonis
Vaidas Balčiūnas
Vilius Grikšas
 555198320015

Marito

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Aivaras Zubavičius
Andrius Lauraitis30212002
Darius Kristauskas
Darius Tamošaitis20230300-1
Giedrius Gylys00000000
Jaunius Juozas Mikštas
Justinas Čiučelis
Linas Petravičius1412260011
Mindaugas Mikalauskas70015003
Paulius Laurinavičius711310010
Paulius Valaitis81003006
Pavelas Petrovas
Ramūnas Stašionis
Voldemaras Lauraitis00000000
 753287200031
Puslapis peržiūrėtas: 1384

Komentarai