Rungtynės: LSMU ‒ 2 vs Korys (1:3)

„KORYS“ nugalėjo „LSMU-2“ rezultatu: 3-1

Pirmasis setas prasidėjo labai atkaklia kova, setas vyko taškas į tašką, pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau namų sienos šeimininkams padėjo sužaisti užtikrinčiau seto pabaigą ir LSMU laimėjo pirmąjį setą rezultatu: 25-23

Antrąjajį setą svečiai pradėjo labai užtikrintai, susikaupė, darė labai ne daug klaidų ir tik didino savo pranašumą, kurį išlaikė iki seto pabaigos ir nesunkiai laimėjo šį setą rezultatu: 14-25

Trečiąjį setą svečiai vėl pradėjo labai užtikrintai ir pasiekė 1-9 rezultatą, tačiau aikšelės šeimininkai paemė minutės pertraukėlę, po kurios viskas lyg ir susitatė į savas vietas, šeimininkams pavyko prisivyti bei išlyginti rezultatą seto gale 21-21, tačiau pabaigą sėkmingiau sužaidė didesnę patirtį turintys svečiai, kurie ir laimėjo trečiąjį setą rezultatu: 22-25

Ketvirtąjame sete šeimininkai parodė jog tikrai nekėtina atiduoti šių rungtynių be kovos ir vėl prasidėjo atkakli kova, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, darė mažiau klaidų nei ankstesniuose setuose, esant rezultatui 17-17 atrodė jog intriga išliks iki seto pabaigos, tačiau šaltais nervais žaidę svečiai laimėjo ir šį setą rezultatu: 19-25.
Rungtynes laimėjo ekipa KORYS rezultatu: 3-1

Po rungtyvių pakalbinti naudingiausi komandos KORYS žaidėjai: E.Sliežauskas bei V.Aleksandravičius sakė, kad pergalę lėmė komandos nusiteikimas, susikaupimas bei susižaidimas. Taip pat pagyrė savo komandos naujokę I.Gulbinienę, kuri labai gerai sužaidė bei puikiai pavadavo komandos kelėja V.Aleksandravičių ir leido jam patinginiauti aikštelėje. Indrė puikiai vadovavo žaidimui ir kėlė kamuolius puolėjams, kuriems beliko tik smaigstyti juos kur panorėjus.