Rungtynės: KTU vs KSM „Startas“ ‒ 1 (3:0)

viso1 setas2 setas3 setas
KTU75252525

KSM „Startas“ ‒ 14316918

KTU tinklininkių pergalė prieš KSM ,,STARTAS–1 komandą

Lapkričio 7 dieną 19:30 val įvyko moterų ,,Dailiosios'' A lygos varžybos. KTU statybos ir architektūros fakulteto salėje susirungė šeimininkės ,,KTU'' ir svečių komandą KSM, STARTAS–1''. Pirmieji du setai svečių ekipai KSM, STARTAS–1'' buvo tikras iššūkis. ,,KTU '' merginos nieko nelaukdamos blokavo kamuolius ir veržėsi į priekį. Bandydamos atsigauti ir susikaupti priešininkiu komanda pasiėmė minutės pertraukėles. Tačiau KSM ,,STARTAS–1'' merginoms sumažinti atotrūkio nepavyko. Trečiajame kėlinyje KSM ,,STARTAS–1'' merginos įgavusios drąsos stengėsi neatsilikti ir galvojo išplėš pergalę bet dėja šeimininkių ,,KTU'' komandos noras laimėti buvo didesnis ir taip iškovojo paskutinįjį setą. I setas – 25:16 II setas – 25:9 III setas – 25:18  Pasibaigus rungtynėms kalbinta KTU komandos kapitonė Eibartė Ragauskytė : Kaip sekėsi iškovoti pergalę ? Kaip pirmos varžybos kapitonei komandoje tai tikrai geros. Kas vedė link pergalės? Užsidegimas <...>