Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Tinklo inžinerija vs Kazlų Rūdos SC ,,Jotvingis“ (3:2)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Tinklo inžinerija1082519192520
 
Kazlų Rūdos SC ,,Jotvingis“1001925251318


Tinklo inžinerija

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Arminas Lukoševičius
Dalius Kibirkštis
Donatas Reslingas11001260017
Edvardas Žitmariovas1530170012
Edvinas Visockas701310000
Karolis Rupeikis60243007
Lukas Spundzevičius432615003
Marijus Vidrinskas
Rokas Miklušis1000300-2
Simas Mazrimas 1711113006
Vadimas Ribakovas
 10873022470043

Kazlų Rūdos SC ,,Jotvingis“

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Arvydas Jankauskas
Domantas Kaminskas1000200-1
Domantas Ozerenskis201701001
Eduardas Norkus19206100017
Evaldas Vaitiekus1001400-2
Justas Bieliauskas
Laurynas Kalvaitis20111400-1
Lukas Stankevičius
Marius Radžiūnas11001001
Martynas Čibirka70306001
Martynas Klimavičius100009001
Rasius Vaiginis31015000
Remigijus Bosas31003001
Rolandas Norkus00100000
 1005329450018
Puslapis peržiūrėtas: 290

Komentarai