Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs Kazlų Rūdos SC „Jotvingis“ (3:0)

Pirmajame Rudens „RIO“ vyrų taurės 2020 pusfinalyje pergalę šventė LSMU ekipa rezultatu 3:0 prieš Kazlų Rūdos SC „Jotvingis“

Pirmajame Rudens „RIO“ vyrų taurės 2020 pusfinalyje pergalę šventė LSMU ekipa rezultatu 3:0 prieš Kazlų Rūdos SC „Jotvingis“

Šiandien, Spalio 29 d., Rudens "RIO" vyrų taurės pusfinalyje susitiko LSMU ir Kazlų Rūdos SC "Jotvingis" komandos, kova buvo įtempta, bet namų sienos padėjo pergalę švęsti šeimininkas LSMU tinklininkams rezultatu 3:0 (25:23, 25:21, 26:24).

Kiekvienam sete buvo įtempta kova, komandos keitėsi persvarom, bet setų pabaigose brandesnį ir užtikrintesnį žaidimą sužaisdavo LSMU tinklininkai, kas ir padėjo laimėti setus.

Po rungtynių pakalbintas buvo LSMU komandos kapitonas Marius Brazauskas.

Sveikiname su pergale, kokie komentarai apie varžybas?

Sužaidėme tikrai negeriausias rungtynes, trūko bendrų treniruočių, tiesiog bandėme nedaryti daug klaidų ir kažkaip pelnyti taškus. Daug prie pergalės prisidėjo mūsų krašto puolėjas Lukas Strazdauskas ir kiti mūsų kraštai. Sugebėdami išmušti varžovus iš priėmimo ar ginyboje prastai pakelto kamuolio gaudavome lengvus kamuolius, kuriuos sugebėdavome relizuoti patys. Trečiajame sete per anksti patikėjome pergale, gerai, kad laiku prabudom ir pradėjom vėl sėkmingai rinkti taškus.

Puslapis peržiūrėtas: 203

Komentarai