Rungtynės: Magnus vs Last Minute (1:3)

„Magnus“ po atkaklios kovos antrą kartą nusileido „Last Minute“ komandai

Vasario 11d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Žalių „D“ lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Magnus“ ir svečių „Last Minute“. Pergalę po keturių setų kovos iškovojo ir ketvirtąjį laimėjimą per aštuonis susitikimus į savo sąskaitą įsirašė svečių „Last Minute“ ekipa.

Susitikimo pradžioje iškart į priekį šovė svečiai „Last Minute“ (3:7), sėkmingiau rungtynes pradėję svečiai seto eigoje dar labiau padidino turėtą pranašumą (5:11). Nors aikštelės šeimininkai stabilizavo situaciją ir sugebėjo per pusę nukirpti varžovų persvarą (11:14), 4 taškus be atsako pelnę „Last Minute“ ir vėl įgijo apčiuopiamesnį pranašumą (11:18). „Magnus“ dar kartą pademonstravo charakterį ir palaipsniui sugebėjo sušvelninti savo atsilikimą (15:20); (20:22), bet aikštelės šeimininkų spurtą atlaikę „Last Minute“ laimėjo pirmąjį rungtynių setą rezultatu (21:25).

Antroje mačo dalyje geriau startavo jau „Magnus“ (6:3), nors įsibėgėjus setui „Last Minute“ atsilikinėjo tik 2 taškais (12:10), aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 13:1 ir daugiau negu užtikrintai laimėjo antrąjį kėlinuką, taip atstatydami lygybę susitikime (25:11).

Trečiojo seto pradžia buvo analogiška antrajai rungtynių daliai „Magnus“ ir vėl sėkmingiau startavo (7:4); (10:6). Tačiau šį kartą svečiai „Last Minute“ greitai stabilizavo situaciją, bei išlygino rezultatą (12:12);(15:15). Antrojoje seto pusėje trapią 2 taškų persvarą pavyko įgyti „Last Minute“ (18:20), lemiamoje trečiosios rungtynių dalies atkarpoje svečiai išsaugojo minimalų pranašumą (22:23), bei 3 kartus atsidūrė per tašką nuo laimėto trečiojo kėlinuko (23:24);(25:26);(26:27), bei galiausiai laimėjo trečiąjį rungtynių setą rezultatu (26:28).

Paskutinėje rungtynių dalyje geriau startavo „Last Minute“ (4:8), jie palaipsniui didino savo persvarą, bei užsiaugino ją iki rekordinės 7 taškų (7:14). Po nesėkmingos seto pradžios atsigavę aikštelės šeimininkai „Magnus“ sušvelnino savo deficitą iki (12:15), bet ir vėl geresnę atkarpą sužaidę svečiai padidino „Magnus“ atsilikimą iki 6 taškų (14:20). Nors „Magnus“ dar kartą bandė grąžinti intrigą (17:21), praktiškai be klaidų seto pabaigą sužaidę „Last Minute“ laimėjo ir ketvirtąją rungtynių dalį (18:25), bei taip į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę per aštuonerias rungtynes ir taip įsitvirtino turnyrinės lentelės viduryje.