Rungtynės: Vytauto Didžiojo universitetas vs NUTPA (0:3)

''VDU'' nusileido pranašumą įrodžiusiems ''NUTPA'' komandai

Gruodžio 19 dienos vakaro rungtynėse svečių komanda ''NUTPA'' mėgavosi saldžiu rezultatu 0:3 prieš ''VDU'' salės šeimininkų komandą.

Jau nuo pat rungtynių pradžios, ''NUTPA'' žaidėjai ėmė rodyti puikų komandinį žaidimą (7:14; 10:21). Tuo tarpu, ''VDU'' kiek sunkiau sekėsi įsivažiuoti į žaidimą, daryta nemažai komandinių klaidų, ko pasekoje tai leido dar labiau didinti taškų skirtumą tarp priešininkų. ''NUTPA'' setą užbaigė svariu rezultatu - 12:25.

Antrojo seto pradžioje komandos startavo gerai - taškų skirtumas tarp komandų buvo labai mažas, o žaidimas itin intensyvus (2:3; 6:5; 9:11). Kamuolys aikštelėje laikėsi ilgai. Po dešimtojo pelnyto taško, ''VDU'' komandos žaidėjų energija ėmė blėsti, tad prireikė minutinės pertraukėlės (10:15). Kiek atsikvėpę, šeimininkai bandė atsitiesti rengdami blokuotus mušimus bei rezultatyvius padavimus ''NUTPA'' žaidėjam, tačiau tai daryti sekėsi vis sunkiau, ėmė daugėti komandinių klaidų. ''NUTPA'' žaidėjai susirinkę taškus ir šeimininkų, setą užbaigė 17:25 rezultatu.

Trečiasis setas buvo dar aršesnis. Šį kartą komandos žaidimo taškus dalijosi po lygiai beveik iki seto pabaigos (4:6; 12:15; 21:21). ''VDU'' sėkmingai tvarkėsi su priešininkų atakomis rengdami gynybines užtvaras - priešais tinklą stojo M. Vaivada, J. Nagulevičius bei L. Macius. O štai ''NUTPA'' žaidėjams itin sekėsi rengti rezultatyvias atakas. L. Mazūrienei kartu su N. Baltrukoniu pelnė net šešis taškus iš vienuolikos savo komandai. Svečių komandos tarpusavio susikalbėjimas visų rungtynių metu pelnė sėkmę - ''NUTPA'' užbaigė žaidimą rezultatu 21:25.

Po smagių rungtynių, komandos neišsiskirstė ir pasiliko tinklinio aikštelėje dar šiek tiek pasitreniruoti. Ar ''VDU'' pavyks revanšuotis ''NUTPA'' komandai ir pakilti turnyrinėje lentelėje, pamatysime kitose varžybose.:)