Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Alytaus Ultra vs Kauno „RIO“ (3:2)

“TOPsport” Lietuvos vyrų tinklinio čempionato B divizione Alytaus „Ultra” pergalė prieš “Kauno RIO” komandą

“TOPsport” Lietuvos vyrų tinklinio čempionato B divizione Alytaus „Ultra” pergalė prieš “Kauno RIO” komandą

Lapkričio 19d. “TOPsport” Lietuvos vyrų tinklinio čempionato B diviziono rungtynėse vietos “Alytaus Ultra” susikovė su svečiais Kauno "RIO” komanda. Pergalę rezultatu 3:2 (18:25, 25:18, 25:12, 23:25, 21:19) šventė alytiškiai.

Nuo pat pirmo seto pradžios alytiškiai savo spurtu 9:3 bandė rodyti “Kauno RIO” tinklininkams, kas pergalės iš Alytaus neišsiveš, tačiau įpusėjus seto viduriui "Ultra" tinklininkai pradėjo daryti daugybę klaidų ir susikaupę kauniečiai sugebėjo netik sukurti intrigą, bet ir laimėti pirmą setą rezultatu 25:19. 

Antra setą “Alytaus Ultra” tinklininkai išėjo dar labiau susikaupę ir spurtavę 10:2 visą setą išlaikė savo žaidimą ir priešininkų neprisileido taip laimėdami setą 25:18.

Trečias setas prasidėjo stipriais alytiškių padavimais su kuriais “RIO” tinklininkai visiškai nesusitvarkė. Tuo pasinaudoję “Ultros” žaidėjai nepaliko jokios intrigos ir setą užbaigė 25:12. 

Ketvirtasis setas prasidėjo taškas į tašką. Abi komandos keitėsi gražiais epizodais. Priėjus seto galą “Alytaus Ultra” tinklininkai pradėjo žaisti užtikrinčiau ir turėjo 3 taškų persvarą (23:20) ir kaip jau atrodė, kad varžybos bus baigtos, alytiškiai pradėjo klysti padavime ir priėmime. “Kauno RIO” žaidėjai tuo pasinaudojo, susikaupė ir sugebėjo pasiekti seto pergalę 25:23 bei išlikti žaidime, kur viskas sprendėsi lemiamame penktame sete. 

Na o penktasis setas buvo labai atkaklus. “Ultra” tinklininkai turėję pranašumą 13:10 jį išbarstė klaidomis ir kauniečiai prisiviję 13:13 pradėjo lipti ant kulnų, o nuo čia ir prasidėjo pats įdomumas. Komandos žaidė taškas į tašką, abi kovojo stipriai ir gražiai, tačiau seto galą labiau susikoncentruoti pavyko “Alytaus Ultra” tinklininkams ir varžybas pastarieji laimėjo 3:2.

Nugalėtojų komandoje geriausiai sužaidė M.Lynikas (23 taškai, 3 eisai, 21 naudingumo balas), N.Danulevičius įkalė 15 taškų. Pralaimėjusiems A.Želvys pelnė 16 taškų, D.Strumyla 12 taškų.

 

Puslapis peržiūrėtas: 43

Komentarai