Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kelmės TK „Spartakas“ vs Sporto fėja (3:0)

Vienų iš Vyrų tinklinio lygos lyderių dvikovoje – Kelmės TK „Spartakas“ komandos pergalė

Vienų iš Vyrų tinklinio lygos lyderių dvikovoje – Kelmės TK „Spartakas“ komandos pergalė

Sausio 22d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko vyrų tinklinio lygos rungtynės tarp turnyrinės lentelės kaimynų Kelmės TK „Spartakas“ komandos žengusios trečiojoje pirmenybių vietoje ir „Sporto fėjos“ ekipos buvusios ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Užtikrintą pergalę po trijų setų kovos iškovojo aikštelės šeimininkai Kelmės TK „Spartakas“ 3:0 (25:22, 25:12, 25:22).

Komandų akistatą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie greitai pabėgdami į priekį susikrovė pranašumą (9:3), o seto eigoje įgijo ir rekordinę 8 taškų persvarą (17:9). Rezultatui esant (20:12) Kelmės komandos žaidimas šiek tiek išsibalansavo pakeitus pusę startinio šešeto, o tuo pasinaudoję svečiai sparčiai pradėjo tirpdyti savo atsilikimą (20:15); (22:21). Startinę sudėtį į aikštelę grąžinusi TK „Spartakas“ komanda tiksliai sužaidė seto pabaigą, bei rezultatu (25:22) laimėjo pirmąją rungtynių dalį.

Antrąją susitikimo dalį ir vėl kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai (6:3), nors „Sporto fėja“ iš pradžių ir nepaleido savo oponentų toli į priekį (11:9), antroji šio seto dalis visiškai priklausė Kelmės ekipai. Kelmiškiai antrąją seto pusę laimėjo 14:3, taip nepalikdami klausimų kas yra stipresnis antrajame susitikimo sete (25:12).

Paskutinėje mačo dalyje vyko įtempčiausia kova. Setą kiek geriau pradėjo svečiai „Sporto fėja“ (3:6) ir nors „Spartakas“ pelnė 4 taškus be atsako (7:6), tuomet atkarpą 1:6 laimėję svečiai ir vėl susigrąžino iniciatyvą trečiojoje rungtynių dalyje (8:12). Rezultatui esant (11:15), aikštelės šeimininkai pelnė 4 taškus paeiliui, taip atstatydami lygybę (15:15). Nors „Sporto fėja“ ir vėl buvo įgijusi minimalią persvarą (16:17), tuomet kelmiškiai laimėjo lemiamą atkarpą 6:1, taip perimdami iniciatyvą į savo rankas (22:18), bei pergalės iš savo rankų taip jau ir nepaleidę (25:22).

Šeštąjį kartą per aštuonis susitikimus laimėję kelmiškiai pergalių ir pralaimėjimų balansu susilygino su antrojoje pirmenybių vietoje žengiančią „Vitameda“. Tuo tarpu pirmąjį kartą šiame Vyrų tinklinio lygos sezone pralaimėjimo kartėlį patyrę „Sporto fėjos“ tinklininkai lieka ketvirtoje lentelės vietoje.

Puslapis peržiūrėtas: 131

Komentarai