Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Nutpa vs Tinklo inžinerija (2:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Nutpa02523251914
 
Tinklo inžinerija02325192516


Nutpa

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
9Andrius Purkevičius6151004004
10Artūras Laučius5034000800-3
11Kasparas Balužis5110005001
0Martynas Smulkys116130090011
12Nerijus Baltrukonis154000070012
0Tomas Šveinauskas6311007003
 1061542500400028

Tinklo inžinerija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
4Arnas Gailius103160090010
11Dalius Kibirkštis10134007008
10Deividas Baubinas7000004003
8Ignas Stankevičius4202004004
5Jaunius Juozas Mikštas0000000000
13Lukas Žalkauskas7200003006
6Marijus Vidrinskas100100400-2
7Martynas Kačinskas0000000000
9Rokas Gailius24331005002
1Rokas Miklušis0000000000
 10812371400360031
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 110

Komentarai