Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VilniusTech) vs Kauno technologijos universitetas (3:0)

Vilnius Tech pergalė prieš KTU

Vilnius Tech pergalė prieš KTU

Kovo 22 dieną, NSTL vyrų lygos atkrintamųjų rungtynių pusfinalyje susitiko Vilnius Tech ir KTU. Pergalę šventė Vilnius Tech tinkininkai rezultatu 3:0.

Pirmąjame sete žaidimas vyko apyligiai, kol KTU tinklininkams pavyko atsiplėšti nuo priešininkų keliais taškais (15:18), tačiau Vilnius Tech tinklininkai be klaidų sužaidė seto pabaigą ir pabaigė setą rezultatu 26:24.

Antrąjį setą Vilnius Tech tinklininkai pradėjo užtikrintai, išlaikydami nemažą persvarą (20:13), tačiau susitraumavus pagrindiniam Vilnius Tech pagrindiniam kelėjui (K. Lanevski), KTU pasinaudojo proga sugrįžti į žaidimą. Vilnius Tech treneris taktiškai paėmęs komandines minutes sugrąžino komandą į žaidimą ir padrąsino naujai išėjusį kelėją M. Norkūną, to pasekoje Vilnius Tech laimėjo ir antrąjį setą rezultatu 25:20. 

Trečiajame sete vyko įtempta kova, kai rezultatas minimaliai persisvėrė į vieną ar kitą pusę, tačiau sėkminga Vilnius Tech atkarpa ir keletas eisų padėjo tinklininkams iš Vilniaus įsiveržti į priekį ir laimėti setą rezultatu 25:20.

KTU trenerė A. Jakupkienė po rungtynių nedaužodžiavo ir nurodė, kad bus revanšas Kaune.

Vilnius Tech R. Adamovič džiaugėsi varžybų rezultatu ir pasidalino nuomone apie šį pusfinalį "Labai gera serija. Tikiu, kad Kaune varžybos bus dar geresnės, dar atkaklesnės ir įdomesnės žiūrovams."

Naudingiausi varžybų žaidėjai:

Vilnius Tech: Puolėjas Emilis Bartkus (bendras naudingumas: 8, pelnyti taškai: 8)

KTU: Puolėjas Mykolas Suchanekas (bendras naudingumas: 10, pelnyti taškai: 14).

Puslapis peržiūrėtas: 627

Komentarai