Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Lietuvos sporto universitetas vs Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VilniusTech) (0:3)

 viso1 setas2 setas3 setas
Lietuvos sporto universitetas0111518
 
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VilniusTech)0252525


Lietuvos sporto universitetas

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
2Alanas Silkinas211100700-3
5Aleksas Kazlauskas1000001000
13Arsenii Malichin2100001002
3Augustinas Gruodis0002000002
8Christos Dalakas0010000000
10Dominykas Karkazas000000200-2
9Edvinas Ancuta200000300-1
12Martynas Tichonovičius0000000000
1Nedas Talalas0000000000
14Nikolaos Patsourakis019000600-5
4Rokas Bagdonas1001000002
15Tomas Vizgirda3000001002
 443114002100-3

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VilniusTech)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
13Arminas Poliakas3101002003
7Emilis Bartkus6300003006
5Karolis Lanevski0021000100-1
12Kipras Vaičius3202002005
3Martynas Norkūnas0007004003
16Oleg Zinovjev2100002001
10Paulius Kochanskas0000000000
9Paulius Vielys1100002000
4Tauras Velička001000100-1
11Tautvydas Pranys118100060013
1Vilius Rimkevičius5000003002
 7516231000260031
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 114

Komentarai