Rungtynės: Kauno technologijos universitetas vs Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VilniusTech) (0:3)

Kauno technologijos universitetas0162119

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VilniusTech)0252525

Vilnius TECH iškovoja kelialapį į finalą

Kovo 28d. 19:30 NSTL vyrų lygos pusfinalyje susitiko Kauno technologijų universiteto (KTU) ir Vilnius TECH komandos.Tai buvo antrasis serijos mačas kuriame norint išlyginti atkrintamųjų seriją pergalę privalėjo iškovoti KTU komanda.Tačiau Vilniaus komanda net nenorėjo leisti varžovams pagalvoti apie pergalę ir nuo pat rungtynių pradžios startavo galingai. Setui įpusėjus rezultatas buvo 7:14 svečių naudai. Pranašumą pavyko išlaikyti iki pabaigos ir setas pasibaigė rezultatu 16:25.Antrajame sete intrigos buvo gerokai daugiau ir KTU komandai pirmaujant rezultatu 17:13 atrodė jog šįvakar prireiks ir ketvirtojo seto bet po "Vilnius TECH" trenerio paprašytos minutės pertraukėlės vilniečiai surengė spurtą 1:8 ir išsiveržę į priekį uždarė setą rezultatu 21:25.Trečiasis setas galėjo kažkiek priminti pirmąjį nes didžiąją jo dalį "Vilnius TECH" užtikrintai pirmavo ir gal net kiek per anksti patikėjo pergale nes rezultatui esant 13:24 svečiams ilgai nepavyko užbaigti rungtynių ir leido priartėti varžovams 19:24 <...>