Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: MG Volley vs Tinklinio inžinerija (3:2)

Dviejų setų deficitą panaikinusi „MG Volley“ po atkaklios kovos įrodė pranašumą prieš „Tinklo inžinerija“

Dviejų setų deficitą panaikinusi „MG Volley“ po atkaklios kovos įrodė pranašumą prieš „Tinklo inžinerija“

Lapkričio 20 dieną Jono Žemaičio – Vytauto mokyklos daugiafunkciniame centre po savo trečiąsias rungtynes Vyrų tinklinio lygoje sužaidė aikštelės šeimininkų „MG Volley“ ir svečių „Tinklo inžinerijos“ ekipos. Pergalę po permainingos penkių setų kovos šventė, bei antrąjį laimėjimą per tris susitikimus į savo sąskaitą įsirašė Manto Grinevičiaus vedama „MG Volley“ komanda.

Susitikimą kur kas geriau pradėjo svečių tinklininkai (4:8), apsukų nemažinusi „Tinklo inžinerija“ seto eigoje dar labiau padidino turėtą pranašumą (11:17), bei įgijo ir rekordinę dešimties taškų persvarą (13:23). Nors „MG Volley“ bandė gelbėtis iš kritinės situacijos ir pelnę septynis taškus be atsako sugebėjo varžovų persvarą apkarpyti iki trijų taškų (20:23), „Tinklo inžinerija“, aikštelės šeimininkams neleido sukurti įspūdingo sugrįžimo, laimėdami pirmąją rungtynių dalį rezultatu (20:25).

Antrojo rungtynių seto startas buvo analogiškas pirmajai rungtynių daliai, „Tinklo inžinerija“ ir vėl pabėgo į priekį (3:8), bei ilgą laiką sugebėjo išlaikyti 4-6 taškų pranašumą savo dispozicijoje (6:12); (12:16); (16:21). „MG Volley“, kaip ir pirmosios susitikimo dalies pabaigoje atliko spurtą, bei išlygino rezultatą (21:21), bet ir dar kartą seto pabaigoje tikslesni buvo svečiai laimėdami ir antrąją rungtynių dalį (23:25).

Trečiojoje susitikimo dalyje intrigos buvo mažiausiai, „MG Volley“ nuo pat pradžių šovė į priekį (8:4), bei rezultatui esant (12:9), laimėjo antrąją seto dalį 13:3, bei triuškinančiu rezultatu (25:12), sušvelnino savo atsilikimą rungtynėse (25:12).

Ketvirtąjį setą žymiai geriau pradėjo svečių „Tinklo inžinerijos“ komanda (2:7), tiesa aikštelės šeimininkai greitai reabilitavo situaciją ir atstatė pusiausvyrą (11:11). Tuomet komandos keitėsi taškais, bei žaidė taškas į tašką. Tai kad vyko labai atkakli kova sufleruoja faktas, jog antroje seto dalyje, nei viena komanda nepirmavo didesniu, nei dviejų taškų skirtumu. Nors pačioje ketvirtosios rungtynių dalies pabaigoje „Tinklo inžinerija“ buvo per tašką nuo pergalės (24:25), su spraudimu susitvarkę „MG Volley“ sugebėjo išplėšti lemiamą rungtynių dalį (29:27).

Paskutiniąją susitikimo dalį aikštelės šeimininkai pradėjo su ta pačia teigiama banga su kuria užbaigė ketvirtąjį setą, bei greitai susikrovė didelę persvarą (9:3), bei taip arčiau ir neprisileidę svečių po permainingos kovos į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę (15:8).

 

Po šios pergalės „MG Volley“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą, savo ruožtu trečiąją nesėkmę paeiliui patyrusi „Tinklo inžinerija“ po šių rungtynių užima septintąją vietą.

Puslapis peržiūrėtas: 2238

Komentarai