Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: University of Tartu (UT) vs Vilnius University (VU) (2:1)

 viso1 setas2 setas3 setas
University of Tartu (UT)0252615
 
Vilnius University (VU)0172811


University of Tartu (UT)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
3Berit Hiie6101002006
4Brittany Tool001000200-2
12Grete Isabel Huik5000002003
6Kairin Tammel135000030015
1Keiti Kruusmann0040000000
9Lisette Pihor102020040010
5Maike Kadaja10220000001
8Triinu-Mai Allingu2203005002
 661027600180035

Vilnius University (VU)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
13Aurelija Želvytė0000000000
12Aušrinė Mikelionytė5000004001
3Austėja Basevičiūtė2120003000
14Dominyka Naudužaitė0000000000
15Enni Voskanian0000000000
16Erika Kižytė3101000005
8Evelina Čepanskytė01131000002
5Gabija Toliušytė1000000001
2Gabija Vaikšnoraitė0020000000
17Karolina Palubeckytė113020040012
6Vestina Blinstrubytė1003002002
 56617700130023
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 115

Komentarai