Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas vs NUTPA (3:0)

LSMU pratęsia savo pergalių seriją MIX lygoje

LSMU pratęsia savo pergalių seriją MIX lygoje

Kovo 6d. 20:00 LSMU namų aikštelėje priėmė NUTPA komandą. Iki šių rungtynių LSMU rikiavosi 3 turnyrinės lentelės vietoje, o jų varžovai 4. Pergalės atveju NUTPA ekipa būtų kiek priartėjusi prie 3 vietos.

Pirmajame sete vaizdas aikštelėje buvo kiek chaotiškas, o tai labiausiai atsiliepė svečių komandos žaidimui. Per pirmąjį setą svečiai suklydo net 11 kartų. Nepaisant klaidų setas buvo itin lygus ir didžiausias atotrūkis tarp komandų buvo 3 taškai, kuomet LSMU pavyko atsiplėšti 16:13. Trijų taškų persvara ilgai švieslentėje neišsilaikė ir dėka kelių gerų NUTPA ekipos epizodų puolime rezultatas buvo išlygintas (17:17). Taškas į tašką vykęs žaidimas pasiekė kulminaciją (24:24), kurioje sėkmingiau sužaidė šeimininkai. Iš pradžių D. Monkevičius ACE nuginkluoja varžovų ginybą, o sekančioje atakoje galutinį tašką pirmajame sete padeda B. Kreišmonas (26:24).

Antrajame sete LSMU pavyko žaidimo kokybę kilstelėti laipteliu aukščiau ir tai leido pirmauti didžiąją seto dalį, bet NUTPA išlaikė kovinį atstumą ir atkakliai besikaudami, galiausiai, išlygino rezultatą (17:17). Tuomet abi komandos apsikeitė puikiomis atkarpomis: iš pradžių LSMU atkarpa 6:0 leido šeimininkams atitolti 23:17 ir galbūt net kiek per anksti patikėti pergale, nes po minutės pertraukėlės sugrįžusi svečių ekipa sužaidė savo atkarpą 1:6 ir LSMU pranašumas liko minimalus (24:23). Lemiamu momentu sėkmingiau sužaidžia šeimininkai ir po V. Zyko pelnytų taškų setas pasibaigia rezultatu 25:23.

Trečiasis setas intrigos prasme neprilygo pirmiems, nes LSMU pavyko užtikrintai įrodyti savo pranašumą ir net 10 persvara (25:15) uždaryti rungtynes.

Naudingiausi abiejų komandų žaidėjai:

LSMU - A. Koklevičius (10tšk, 2ace, 1bl)

NUTPA - N. Baltrukonis (15tšk, 3ace)

 

Puslapis peržiūrėtas: 372

Komentarai